火鸡’已有数百年历史的丰富文化对现代文明产生了持久影响。东西方文化融合在一起’nın birleştiği, Asya ve Avrupa Kıtalarının arasında bir köprüdür. Bu nedenden dolayı büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmıştır ve birçok medeniyetten değerli eserler taşımaktadır. 10 bin yıllık tarihi ve eşsiz doğal güzellikleriyle insanları büyülemektedir. Türk insanları misafirperverliği, cana yakınlığı ve en önemlisi lezzetli Türk Mutfağı ile tanınırlar. IndigoKids güneş tutulmasının en iyi izlenebileceği ülkelerden biri olan 火鸡’de, festivalin Antalya Manavgat civarında yapılmasına karar vermiştir.

26 Mart 2006 tarihinde başlayan bu uluslararası festival, 火鸡’对于心理sy人口来说,这已经是一个里程碑。

“靛蓝儿童是新世界的孩子,他们以一种新的意识和活力认识世界,改变了世界,他们知道自己是谁,并尊重诚实。尽管它们有时表现出异常的心理行为或活动过度的形象,但尽管有这些变化,它们还是特殊的实体。靛蓝儿童更加敏感和敏感,他们认识到尊严。他们光环’他们相信天使有助于颜色,能量,颜色和精神指导。靛蓝儿童的能量是从三维过渡到第四维度的关键。它们是世界上新的精神发展的开始。这就是为什么我们选择这个名字”

他们将自己定义为…

我们认为整个跨性别者群体都是靛蓝儿童。尤其是那些经常旅行的人。我们知道,我们旅行越多,视野就越改善,视野开阔。还有更多值得一看和体验的地方。

IndigoKids的生产始于一对夫妇。两位乘客有相似的经历,并在世界的另一端巴厘岛相遇。作为跨性别社区的活跃人士,他们俩都在美国,以色列,日本,澳大利亚,秘鲁和巴厘岛等国家/地区以Indigo Kids的名义开展了项目,并帮助了其他组织。

这两个人以前曾在匈牙利,赞比亚和南非等国家作为日食的追随者,并参加过日食节。 2004年’许多旅行者不得不通过此选项,因为南极的日食位于像南极洲这样难以到达的地方。上一个日食节是2002年。而我们都2006’我们在等待节日中充满希望和喜悦。随着时间的流逝,IndigoKids 2006’daki Soulclipse adındaki Güneş tutulma festivalini 火鸡’de yapmaya karar verdi.

2005年4月1日’te bu ikili ve başka bir Türk Güneş festivali takipçisiyle birlikte 火鸡’ye uçtular. Ve bu rüyanın ilk adımını başlattılar.

Soulclipse和IndigoKids
照片: 乌赞

火鸡’ye gelişlerinden hemen sonra şanslarının yardımıyla çok iyi bağlantıları ve Türk Japon Derneği kurucularından olan, uzun yıllarını Japonya’da geçirmiş Antalyalı biriyle tanıştılar. Ona 火鸡’ye geliş nedenlerini ve yapmak istedikleri festivalin genel kavramı hakkında konuştuktan sonra kendi ülkesinde yapılacak olmasına heyecan ve ilham duyarak IndigoKids ailesine katıldı ve IndigoKids ailesi büyümeye başladı. Birlikte birçok mekânı araştırarak en sonunda mükemmel bir yer buldular. Gerekli bütün mercilerden izin alınıp, yasal evraklar imzalanınca IndigoKids sevinerek rüyalarının ilk adımının gerçekleşmesini gördü.

Soulclipse doğanın en muhteşem ve etkileyici olaylarından olan tam Güneş tutulmasının açık havada kutlandığı bir festivaldir. Soulclipse genel kavramını yıllardan beri dünya çapında gerçekleşen güneş tutulması festivallerinden almıştır. Bu festivalin organizasyonunu yapan ındigo Kids şenliğin yapılabilmesi için kabileyi 火鸡’也结合了。它使我们能够在大自然的能量圈中欣赏大自然所展现的最美丽的图像,并通过跳舞和分享想法与地球的不同地方建立新的友谊。

最重要的是,它支持营造自由和自我表达氛围。这个目标包括爱,与自然和谐相处,对人类异同的理解。这些类型的of节总是为我们提供最宝贵的机会,以学习,成长和与自然融合。这些会议就像是现场表演,发展,创造力增强。这个节日可以进行各种表演,艺术,舞蹈,原声音乐,冥想,瑜伽和火力表演,这一事实已经将其整个面孔变成了国际盛宴。

世界’nın çeşitli ülkelerinden gelen yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı Soulclipse 节i 火鸡’deki ilk gerçek uluslararası psychedelic trance festivali olma özelliği ile eğlenceden çok farklı görsel, müzik ve paylaşım platformu olmayı başarmıştır. Yaşanan birçok olumsuzluğa rağmen insanlar elde ettikleri için bunları gözardı etmiş, festivalin atmosferi olması gereken frekansta kalmıştır.

我们希望我们可以利用自己的组织和自己的主题做得更好。

一些人类物种具有共同特征。虽然很罕见,但在反外部因素环境下的好奇心和某种类型的人格...

Diğerlerinin deneyim olarak kabul ettiğiyle yetinmeyen gerçeği bulmak için 世界’yı farklı açılardan görmeye çalışan bir tip olarak yaratılmışlardır.

Bu insanlara 世界’到处都可以找到。他们唯一的热情是寻求某种精神上的豁免,找到一种方法来达到满足他们对神圣真理的渴望的阶段。

对于他们来说,生活从字面上就是基于这种搜索。他们的学说对其他人似乎很宏大,它们基于相同的基础,这一事实证明了它们的客观性。因此,这些人的经历构成了一个独特的,通常可以理解的证据来源;在检查人类灵魂的力量和能量及其与超越我们的情感的未知地球的关系时,必须考虑这些因素。

那些将神圣真理的召唤视为永生的象征……。

本文最早由Maji E-Mag发表。’发表在第一期。